Assassin's Creed Valhalla - Odcinanie Stryczka: zabójstwo na targowisku

Szybka eliminacja.

Po ukończeniu zadania Szeryf z Wincestre od razu masz zająć się niejakim Stryczkiem. Misja nie jest skomplikowana - masz po prostu udać się na targowisko i zabić cel, to wszystko.

Najlepiej podejdź na targowisko z poziomu dachów, tak, by wspiąć się na wysokie ruiny (1). Gdy tylko na nie wskoczysz i zbliżysz się nieco do centrum targu, zacznie się dłuższa scenka.

stryczek1

Po kolumnach postaraj się szybko przejść dookoła, nad scenę (2). Jeśli ci się uda, będziesz mógł dokonać idealnej egzekucji błyskawicznie.

stryczek2

Jeśli jednak Stryczek zdąży zmienić pozycję, po prostu śledź go pozostając na wyższym poziomie. Potem to tylko kwestia dobrania odpowiedniego miejsca do skoku i skrytego zabójstwa (3).

stryczek3

Kiedy zabijesz cel, misja zakończy się po krótkiej rozmowie w zaświatach. Będziesz musiał jeszcze poradzić sobie ze strażnikami, albo po prostu uciec i oddalić się od targowiska.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Wyrywanie Pióra: wypytaj dzieci, wejście do kanałów

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Szeryf z Wincestre: uratuj Goodwina

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami