Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Szeryf z Wincestre: uratuj Goodwina

Człowiek w bieli, dzieje Chrystusa.

Wincestre leży w regionie Hamtunscire, który jest przewidziany dla 340 poziomu mocy, więc jeśli masz dopiero poziom przewidziany dla Wincestre (250 lub nieco mniej czy więcej), to lepiej nie zwiedzać zbytnio terenów dookoła miasta. Udaj się prosto do miejscowości.

Wystarczy, że wdrapiesz się na mury, a zobaczysz starą katedrę (1). Udaj się do niej, wejdź do środka, a człowiek w bieli zostanie ujawniony i oznaczony ikoną. Porozmawiaj z nim.

Jeśli nie masz wysokiej charyzmy, musisz znaleźć i przeczytać trzy dokumenty o Chrystusie. Użyj zmysłu Odyna, by podświetlić je na niebiesko. Gdy je przeczytasz, wracaj do księdza i wybierz odpowiedzi w tej kolejności:

  1. Został obmyty w rzece
  2. Jego oblicze jaśniało
  3. Nie znaleźli go w grobowcu

Po rozmowie ksiądz zaprowadzi się do informatora - samego króla Alfreda, jak sie okaże. Podczas dłuższej pogawędki władce zleci ci odnalezienie szeryfa Goodwina. Udaj się do jego domu oznaczonego na mapie.

Na miejscu zastaniesz trzech strażników, więc to żadne wyzwanie. Zwróć uwagę na notatkę w bramie (2), a potem popatrz na wskazówki wewnątrz domu, by dowiedzieć się, gdzie zabrano Goodwina.

Przy bazie wroga użyj kruka. Najpierw musisz dostać się do małego posterunku (3), by zabrać stamtąd klucz, który pozwoli ci podejść do głównej twierdzy (4).

By zabrać klucz, musisz strzelić przez okno w belkę (5) blokującą drzwi. Potem wejdź do środka, zabierz klucz i udaj się do głównego budynku. Oczywiście po drodze musisz pokonać wrogów, ale nie jest to żadne nietypowe wyzwanie.

Pokonaj przeciwników przy głównej twierdzy. Wejdź na ostatnie piętro i zbierz ze stołu dokumenty (6). Potem zejdź do piwnicy i otwórz drzwi, za którymi uwięziony jest Goodwin.

Teraz pozostaje tylko oddalić się poza teren twierdzy wroga. Gdy Goodwin zaprowadzi cię na miejsce odpoczynku, porozmawiaj z nim, a misja się zakończy. Dostaniesz kolejne zlecenie.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Odcinanie Stryczka: zabójstwo na targowisku

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Glowecestrescire

O autorze
Komentarze