Nowa aktualizacja Batman: Arkham Knight odblokowuje dwie skórki

Pięć lat po premierze.

  • Batman: Arkham Knight otrzymało nową aktualizację
  • Twórcy odblokowali dostęp do dwóch skórek: Anime Batman i Zur-En-Arrh

Studio Rocksteady opublikowało nową aktualizację Batman: Arkham Knight - ponad pięć lat po premierze gry. Twórcy odblokowali dwie skórki, które wcześniej były dostępne tylko dla części graczy - Anime Batman i Zur-En-Arrh.

Pierwszy z kostiumów do tej pory można było zdobyć poprzez połączenie kopii tytułu z kontem na platformie WB Games ID. W celu zdobycia drugiego należało zaś dodatkowo zalogować się profilem na oficjalne forum wydawcy i napisać co najmniej jeden wpis.

Wspomniane usługi sieciowe firmy od jakiegoś czasu są jednak wyłączone, przez co nowi nabywcy produkcji nie mogli odebrać obu skórek. Fani wielokrotnie prosili twórców o odblokowanie strojów i teraz postanowiono spełnić prośbę.

Anime Batman bazuje na jednej z części antologii filmów anime „Batman: Rycerz Gotham” z 2008 roku. Zur-En-Arrh inspirowane jest zaś opublikowanym w 1958 roku komiksem, w którym Mroczny Rycerz trafił na obcą planetę, gdzie zdobył moce podobne do zdolności Supermana.

To nie pierwszy tego typu ruch ze strony autorów. Kilka miesięcy temu na PS4 odblokowali skórkę, która wcześniej była zarezerwowana tylko dla posiadaczy kodu, rozdawanego na konferencji Sony w 2015 roku.

Studio Rocksteady obecnie pracuje nad Suicide Squad: Kill the Justice League - projektem o tytułowym Legionie Samobójców, złożonym z przestępców i kryminalistów. Akcję osadzono w uniwersum serii Batman: Arkham, a gra ukaże się w 2022 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami