Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Knight na PS4 otrzyma wkrótce dodatkową skórkę - blisko pięć lat po premierze

Długo oczekiwany strój.

Deweloperzy ze studia Rocksteady poinformowali, że 28 stycznia w Batman: Arkham Knight na PS4 - grze wydanej w 2015 roku - pojawi się dodatkowa skórka dla głównego bohatera.

Strój o nazwie Earth 2 Dark Knight jest kostiumem herosa z alternatywnej Ziemi. Kombinezon ozdobiony jest czerwonymi elementami graficznymi - niektórzy zwracają uwagę, że Mroczny Rycerz budzi w nim skojarzenia z wampirem.

Warto jednak zaznaczyć, że sama skórka nie jest nowa. Dodatek początkowo był dostępny tylko w Ameryce Północnej: kod na DLC rozdawano na konferencji Sony na E3 w 2015 roku, a dwanaście miesięcy później także w ramach promocji napoju Mountain Dew.

Kostium wszedł także w skład Batman: Arkham Collection na PS4 - wydanego we wrześniu ubiegłego roku pakietu trzech części cyklu od studia Rocksteady. Obiecywano wówczas, że pozostali posiadacze konsoli strój otrzymają właśnie w styczniu.

Skórka Earth 2 Dark Knight najprawdopodobniej w ogóle nie trafi na pozostałe platformy sprzętowe gry, czyli PC i Xbox One. Twórcy tłumaczyli jakiś czas temu, że nie przeniosą treści, które pojawiły się na jednym urządzeniu, na inny sprzęt.

Batman: Arkham Knight to najnowsza i na razie ostatnia odsłona cyklu o przygodach Mrocznego Rycerza od studia Rocksteady. W produkcji heros mierzy się z tytułowym przeciwnikiem. Nie brakuje też opcji swobodnej eksploracji wirtualnego Gotham.

Następnie: Reżyser God of War o Cyberpunk 2077: gry zaczynają wyglądać dobrze dopiero pod koniec produkcji

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły