Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gotham Knights i gra o Legionie Samobójców faktycznie powstają - potwierdzają źródła Eurogamera

Jeden projekt jest od twórców Batman: Arkham.

Źródła Eurogamera potwierdzają, że Gotham Knights i gra o Legionie Samobójców faktycznie powstają. Tytuły zmierzają na konsole nowej generacji - PS5 i Xbox Series X.

Wzmianki o projektach pojawiły się, gdy internauci zauważyli, że w ostatnich dniach Warner Bros. zarejestrowało trzy tajemnicze domeny - suicidesquadgame.com, suicidesquadkillthejusticeleague.com i gothamknightsgame.com.

Teraz informatorzy naszych kolegów z brytyjskiego Eurogamera potwierdzają, że gry rzeczywiście znajdują się w produkcji. Nad pierwszą - o Legionie Samobójców - pracuje podobno studio Rocksteady, czyli twórcy serii Batman: Arkham. Nazwa Suicide Squad: Kill the Justice League jest kandydatem na finalny tytuł, który wskaże, czym jest projekt.

Za Gotham Knights odpowiadają zaś autorzy Batman: Arkham Origins z Warner Bros. Montreal. Istnienie pozycji wielokrotnie sugerowano poprzez publikowane grafiki, które nawiązywały do Trybunału Sów.

Domena gothamknights.com w serwisie Whois

Według źródeł Eurogamera, obie gry zostaną ujawnione 22 sierpnia na DC Fandome - ogłoszonym niedawno evencie dla fanów superbohaterów od DC. Nie należy jednak spodziewać się zbyt wielu informacji, ponieważ projekty są jeszcze dalekie od ukończenia.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze