Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trylogia Batman: Arkham opóźniona na Nintendo Switch

Ale nie na przyszły rok.

Użytkownicy Nintendo Switch będą musieli wykazać się większymi pokładami cierpliwości w oczekiwaniu na premierę trylogii Batman: Arkham. Wydawca Warner Bros. Games ogłosił, że nowe wydanie gry trafi na przenośną konsole dopiero w grudniu.

Mowa konkretnie o 1 grudnia, mamy więc do czynienia z niemal dwoma miesiącami opóźnienia, które twórcy uzasadniająchęcią zapewnienia możliwie najlepszego doświadczenia na Nintendo Switch”. Wedle pierwotnych założeń tytuł miał się ukazać 13 października - w przyszły piątek - ale plany okazały się najwyraźniej zbyt odważne.

W ramach przypomnienia, zbiorcze wydanie zostało zapowiedziane w czerwcu podczas pokazu Nintendo. W zestaw trylogii wchodzą Arkham Asylum, Arkham City oraz Arkham Knight - każde w wydaniu kompletnych, a więc z wszystkimi wydanymi do tej pory DLC. Na liście zabrakło niestety Arkham Origins od studia WB Games Montréal.

Za konwersje odpowiada zespół Turn Me Up Games, który poprzednio z powodzeniem przeniosło na japońską konsolę także It Takes Two, Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 oraz Borderlands Legendary Collection. Szanse na bezproblemową premierę są więc spore, choć bezpiecznie będzie założyć, że jakość grafiki zostanie nieco obniżona.

Na koniec warto wspomnieć, że najmłodsza gra z listy - Arkham Knight - świętowała w tym roku 8. urodziny. Czwarta część cyklu gier akcji od studia Rocksteady jest do dziś bardzo ciepło wspominana, ale nie zapowiada się na to, by fani mieli doczekać się godnej kontynuacji. Brytyjski zespół pracuje aktualnie nad strzelanką Suicide Squad: Kill the Justice League, której premierę przesunięto w kwietniu na początek 2024 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman: Arkham Knight

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze