Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Suicide Squad: Kill the Justice League to kontynuacja serii Batman: Arkham

Premiera w 2022 roku na PC, PS5 i Xbox Series X.

  • Gra w świecie trylogii Batman: Arkham
  • Czwórka postaci do wyboru
  • Gracze zmierzą się z Ligą Sprawiedliwości

Warner Bros. zapowiedziało Suicide Squad: Kill the Justice League, czyli nowy projekt studia Rocksteady - akcję osadzono w świecie serii Batman: Arkham, więc nie zabraknie wątków ze wspomnianej trylogii. Produkcja ukaże się w 2022 roku na PC, PS5 i Xbox Series X.

Nie ujawniono wielu szczegółów, a zaprezentowany zwiastun jest jedynie animacją bez fragmentów rozgrywki. Nagranie przedstawia tytułową drużynę złoczyńców do zadań specjalnych, w skład której wejdą Deadshot, Harley Quinn, King Shark i kapitan Boomerang. Nagranie okraszone jest humorem, który najpewniej znajdzie się w samej grze.

W trailerze Legion Samobójców przebywa w Metropolis, gdzie osadzono akcję projektu. Grupa poluje na cel, którym okazuje się mordujący niewinnego człowieka Superman. Z niewyjaśnionych powodów herosi przeszli na złą stronę i zadaniem graczy będzie ich powstrzymanie - na DC Fandome zasugerowano, że poza Człowiekiem ze Stali pojawi się Flash.

Gra zaoferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób, ale pojawi się możliwość zabawy w pojedynkę - wówczas towarzyszami pokieruje sztuczna inteligencja, a użytkownik otrzyma opcję przełączania między postaciami.

Gracze pokierują czwórką złoczyńców

Rocksteady obiecuje rozwinięcie formuły zabawy z Batman: Arkham - nie zabraknie strzelania i supermocy. Każdy członek Legionu Samobójców dysponuje własnym zestawem umiejętności i gadżetów (większym niż Mroczny Rycerz). Przykładowo Deadshot korzysta ze snajperki i innych broni palnych, a Harley Quinn walczy między innymi kijem bejsbolowym.

Metropolis określane jest zaś przez twórców jako piąty bohater. Miasto będzie otwarte i zwiedzimy je swobodnie - poszczególne postacie przemieszczą się na swój unikalny sposób. Do tego ulepszanie podopiecznych.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze