Assassin's Creed Valhalla - Skarb Brytanii: Wschodnia Anglia

Miejsce ukrycia pierwszego Skarbu Brytanii we Wschodniej Anglii.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz miejsce ukrycia jednego ze Skarbów Brytanii w regionie Wschodnia Anglia. W tekście zawarliśmy szczegółowy opis zdobycia tego przedmiotu.

By zdobyć swój pierwszy Skarb Brytanii w grze udaj się do zachodniej części regionu Wschodnia Anglia, do lokacji o nazwie Grime's Graves (1). Na miejscu znajdziesz dziurę w ziemi (2) - wskocz do środka, by kontynuować.

257

Od tego momentu musisz podążać cały czas do przodu. Czeka cię tutaj kilka etapów platformowych, gdzie konieczne będzie, między innymi, przeskoczenie po belkach (3), jednak nie powinno to na tym etapie stanowić dla ciebie żadnego wyzwania.

258

Dotrzesz do bardziej otwartej części podziemi. Zeskocz na dół (4), gdzie znajdziesz jeden z tutejszych przeklętych symboli do zniszczenia. Unieszkodliw go, a następnie wdrap się po ścianie (5) zlokalizowanej na wschód.

259

Z tego miejsca udaj się na północ, przeskakując po kolejnych kładkach i belkach (6). Dobrze mierz skoki, gdyż dystanse między kładkami są duże.

260

W kolejnym pomieszczeniu czeka na ciebie następny etap wspinaczkowy. Twoim celem jest dotarcie do pomieszczenia na górze (7). Gdy się tam dostaniesz, zwróć uwagę na urnę (8) stojącą na półce. Zniszcz ją i z jej środka zbierz pierwszy w grze Skarb Brytanii.

261

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie Skarby Brytanii

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami