Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Wschodnia Anglia

Lokalizacje przeklętych symboli, jak je zniszczyć.

W tym rozdziale poradnika do Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich przeklętych symboli ukrytych w regionie Wschodnia Anglia, wraz ze sposobem dotarcia do nich i ich zniszczenia. W tym regionie są trzy tego typu obiekty do unieszkodliwienia.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol znajdziesz w północnej części (1) regionu Wschodnia Anglia, na wschód od osady Elmenham. Zbliż się do wysokiego drzewa stojącego w centrum tej lokacji i podnieś kamerę do góry. Przeklęty symbol (2) znajdziesz w koronie drzewa. Wykorzystaj łuk, by go zniszczyć.


Przeklęty symbol #2

Drugi w tym regionie mapy symbol ukryty jest we wschodnim rogu (3) regionu. Na miejscu znajdziesz ruiny wieży. Wdrap się na nią od strony wschodniej i zwróć uwagę na deski do zniszczenia (4) znajdujące się na ziemi. Przestrzel je z łuku, a następnie zniszcz znajdujący się pod nimi przeklęty symbol.


Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni w tym regionie przeklęty symbol znajdziesz w Grime Graves (5), krypcie ulokowanej przy zachodniej granicy Wschodniej Anglii. Na miejscu znajdziesz dziurę w ziemi (6), do której musisz wskoczyć.

Po zejściu na dół podążaj cały czas przed siebie, aż dojdziesz do przepaści. Przeskocz po belce (7) na drugą stronę. Biegnij wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki, gdzie po krótkiej chwili czeka cię kolejny etap zręcznościowy - najpierw bieg po wąskiej ścieżce (8), potem przeskoczenie po kilku belkach.

Po dodatkowym marszu i wdrapaniu się na rusztowanie, dojdziesz do otwartej przestrzeni. Zeskocz na dół, by trafić do mocno zaciemnionej sekcji. Obiegnij znajdujący się na środku duży kamień by dotrzeć do przeklętego symbolu (9). Zniszcz go, by zakończyć tę aktywność.


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze