Need for Speed Heat - czarny rynek z nowymi autami w marcowej aktualizacji

Oraz dodatkowymi wyzwaniami.

Need for Speed Heat otrzymało nową aktualizację, która wprowadza do gry czarny rynek z dodatkowymi autami i wyzwaniami.

Zlokalizowany w Porcie Murphy sklep prowadzi Raziel - „charyzmatyczna postać” dysponująca szerokimi kontaktami w świecie nielegalnych wyścigów. Mężczyzna zajmuje się sprowadzaniem egzotycznych i rzadkich wozów.

nfs_heat_auto1
Aston Martin DB11 Volante (2018)

Obecnie na czarnym rynku zdobyć można dwa dodatkowe samochody. Pierwszym jest Aston Martin DB11 Volante (2018) - wydajny i elegancki kabriolet, utrzymany w kolorystyce Royal Indigo. Dostępny jest za darmo dla graczy na 20. poziomie reputacji.

Druga maszyna to legendarny McLaren F1 (1993), który inspirowany jest Formułą 1. Za wóz trzeba zapłacić: cenę ustalono na 4,99 dolarów (około 19 zł). Z oboma pojazdami powiązane są zestawy wyzwań, których wykonanie odblokowuje między innymi nowe części modyfikacji wyglądu aut i bonusowe stroje dla postaci użytkownika.

nfs_heat_auto2
McLaren F1 (1993)

Zobacz: Need for Speed Heat - poradnik i najlepsze porady

Twórcy Need for Speed Heat zapewniają, że w przyszłości na czarnym rynku pojawią się kolejne maszyny. Za każdym razem do dyspozycji graczy deweloperzy oddadzą po dwa samochody - jeden darmowy, a drugi płatny.

Źródło: EA

Następnie: FIFA 20 - profesjonalny zawodnik odpadł z turnieju przez błąd gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami