Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat wkrótce trafi do EA Access i Origin Access Basic

Gra będzie do sprawdzenia za 15 zł miesięcznie.

EA poinformowało, że 16 czerwca Need for Speed Heat trafi do ofert abonamentów EA Access i Origin Access Basic.

Pierwsza z wymienionych subskrypcji dedykowana jest posiadaczom konsol PS4 i Xbox One, druga jest zaś skierowana do użytkowników PC. Ceny obu programów to 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł rocznie.

Najnowsza odsłona wyścigowej serii jest obecnie dostępne w ramach droższego Origin Access Premier, ale abonament obecny jest wyłącznie na komputerach osobistych.

W grze dostępnych jest szereg aut

Tak jak w przypadku innych tytułów, subskrybenci EA Access i Origin Access Premier otrzymają pełną wersję produkcji. Need for Speed Heat rozgrywa się w mieście wzorowanym na Miami. Dużą rolę odgrywa policja, ale głównie nocą, kiedy bierzemy udział w nielegalnych wyścigach. Dzisiaj gra otrzymała funkcję crossplay, pozwalającą na zabawę międzyplatformową.

Źródło: EA

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze