Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat z 2019 roku hitem na Steamie. Gra tańsza o 95%

W oczekiwaniu na zapowiedź nowej odsłony?

Choć Need for Speed Heat ukazało się już w listopadzie 2019 roku, obecnie produkcja bije rekordy popularności na Steamie, przyciągając ponad 85 tysięcy użytkowników jednocześnie.

Skąd takie liczby, plasujące tytuł w pierwszej trójce bestsellerów w sklepie Valve? Czynników jest kilka. Po pierwsze, za kilka godzin dobiega końca weekend z darmowym dostępem do tytułu, co zawsze przekłada się na napływ „świeżej krwi”.

Co więcej, nawet jeśli nie zdążymy na tę ofertę, produkcję możemy kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Do 11 października obowiązuje powiem aż 95-procentowa przecena, w ramach której Need for Speed Heat kosztuje skromne 14,49 zł.

Mówimy o najnowszej odsłonie serii, przygotowanej przez studio Ghost Games. Nagłe przywrócenie gry do świadomości tysięcy fanów jest zapewne celowym działaniem. Nieoficjalnie mówi się bowiem, że już wkrótce zobaczymy następną część, nazwaną rzekomo Need for Speed Unbound.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Need For Speed: Heat

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze