Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed, Dragon Age 4 i Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 - są przecieki o kolejnych dużych grach EA

Informator o nadchodzących premierach.

Renomowany informator Tom Henderson w serii wpisów na Twitterze wypowiedział się na temat trzech kolejnych dużych gier EA - nowej części Need for Speed, Dragon Age 4 i Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2.

Internauta przekonuje, że następna odsłona wyścigowej serii od Electronic Arts ukaże się we wrześniu lub październiku. Za projekt odpowiada Criterion Games, ale insider twierdzi, że latem ubiegłego roku studio przerwało pracę, by pomóc przy Battlefield 2042.

Nad nowym Need for Speed pracuje studio Criterion Games

W innym wpisie Henderson zapewnił zaś, że - wbrew krążącym pogłoskom - nie ma szans”, by Dragon Age 4 zadebiutowało jeszcze w tym roku. Informator bazuje na wieściach od źródła, które jest „zaznajomione z planami EA”.

Dragon Age 4 pojawi się nieprędko

Ostatnią grą, o której wypowiedział się internauta, jest Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2. Uważa, że kontynuacja tytułu od Respawn Entertainment trafi do sprzedaży w czwartym kwartale bieżącego roku.

Wkrótce powinniśmy zobaczyć Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2

Henderson podkreśla, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że projekt zostanie pokazany 4 maja, czyli w międzynarodowym dniu Gwiezdnych Wojen. Jak wyjaśnia, szanse na prezentację wzrosły po wczorajszej informacji o dacie premiery LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

W ramach serii wpisów insider stwierdził także, że brane jest pod uwagę także przeniesienie Battlefield 2042 na model Free to Play. Doniesień na razie nie skomentowało jednak EA.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze