Skip to main content

Nowości w PS Plus Essential na wrzesień 2022: zobacz wszystkie gry

Trzy tytuły do pobrania.

Sony ujawniło listę gier, które w wrześniu 2022 roku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus Essential (dostępne oczywiście także w droższych wersjach Extra i Premium).


Nowe gry w PS Plus Essential we wrześniu

Poniżej lista produkcji, które od 6 września pobiorą abonenci usługi:

  • Need for Speed: Heat (PS4, PS5)
  • Granblue Fantasy: Versus (PS4, PS5)
  • Toem (PS5)

Need For Speed: Heat to najnowsza odsłona kultowej serii ściganek. Tym razem tytuł podzielono na jazdę w dzień oraz w nocy. W ciągu dnia weźmiemy udział w legalnych zawodach, aby zdobyć pieniądze na nowe wozy i ulepszenia, natomiast nocą odbywają się nielegalne wyścigi, w których stawką jest dostęp do nowych części.

Granblue Fantasy: Versus jest dziełem studia Ark System Works i oferuje unikalne połączenie gry RPG oraz bijatyki. Produkcja zawiera spory wybór unikalnych postaci, a każda cechuje się odmiennymi umiejętnościami. Możemy przejść kampanię fabularną solo lub ze znajomymi, a także brać udział w potyczkach sieciowych.

Toem jest z kolei uroczą przygodówką z ręcznie rysowaną grafiką, przywodzącą na myśl kultowe „Muminki”. Wcielamy się w fotografa, który podróżuje po magicznej krainie. Możemy rozmawiać z napotkanymi postaciami i rozwiązywać ich problemy za pomocą naszego aparatu. Toem dostępne jest tylko na PS5.


Gry, które 5 września znikną z PS Plus Essential

  • Yakuza: Like A Dragon (PS4, PS5)
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Cross-Gen Deluxe Bundle (PS4, PS5)
  • Little Nightmares (PS4)

Essential to podstawowy abonament PS Plus. Koszt subskrypcji wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc. Przypomnijmy, że dostępne są też droższe opcje usługi - Extra i Premium - z dodatkowymi bonusami.

Aktywna subskrypcja PS Plus Essential upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Zobacz także