Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła mapa Need for Speed 2022 i pierwsze materiały z gry

Screeny i krótki klip z wczesnej wersji.

Do sieci trafiło sporo nieoficjalnych materiałów z nowej odsłony Need for Speed od studia Criterion, w tym mapa miasta, w którym podobno osadzono akcję gry.

Ilustracje pochodzą od internauty o pseudonimie ynk - znanego wśród fanów wyścigowego cyklu leakera, który w przeszłości dostarczał wiarygodnych informacji o powstających projektach. Informator opublikował grafiki na jednym z kanałów na Discordzie.

Wśród materiałów jest mapa Lake City Shore, gdzie osadzono podobno akcję produkcji. Miasto - według wcześniejszych doniesień, wzorowane na Chicago - podzielone jest na sześć dzielnic.

Jak zwracają uwagę fani z serwisu NFS Polska, całość przypomina teren znany z Need for Speed Heat. Obszar podzielono na 50 mniejszych sektorów, w których zapewne znajdziemy szereg przedmiotów i innych atrakcji. Na grafice dostrzec można też dziewięć kryjówek, pomiędzy którymi zapewne swobodnie się przemieścimy.

Rzekoma mapa nowego Need for Speed (źródło: Reddit)

Ynk udostępnił także fragment screenu z gry. Obrazek - opublikowany również na forum Reddit - ukazuje część samochodu na tle wieżowców. Grafika zdaje się potwierdzać, że w nowej odsłonie cyklu faktycznie trafimy do odpowiednika Wietrznego Miasta.

Rzekomy screen z nowego Need for Speed

To jednak nie wszystko, ponieważ leaker pokazał klip z wczesnej wersji projektu. Siedmiosekundowe wideo prezentuje w akcji jeden z samochodów i interfejs. Ten ostatni obejmuje widoczne w prawym dolnym rogu ekranu licznik i obrotomierz, wokół których znajduje się pasek życia, co sugeruje, że pojawi się opcja całkowitego zniszczenia auta.

Na wszystkich materiałach próżno szukać elementów anime, o których wspominały niedawne nieoficjalne informacje. To jednak nie oznacza, że nie pojawią się w pełnej wersji produkcji, która najpewniej ukaże się jesienią.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Need For Speed: Heat

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze