Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed i tajemnicze obrazki. Wkrótce zapowiedź remastera Hot Pursuit?

Aktualizacja: Uruchomiono stronę z licznikiem.

  • Na Twitterze serii Need for Speed pojawiły się tajemnicze grafiki
  • Obrazki wskazują na zapowiedź nowego projektu 5 października

Aktualizacja (03.10): Na oficjalnej witrynie internetowej Need for Speed uruchomiono stronę z licznikiem. Zegar odmierza czas do godziny 17:00 w poniedziałek, 5 października, czasu polskiego. Niewykluczone, że wtedy dojdzie do ujawnienia przygotowywanej niespodzianki.

„5:10. Jakim cudem był tak szybki? Pięć i dziesięć. „Zadzwoń do Pizzerii Wielkiego Joego pod numer 0800-510-510-510”. Na pewno jest jakiś sposób, żeby to naprawić” - napisano na portalu.

Licznik na oficjalnej stronie internetowej serii Need for Speed

Oryginalna wiadomość (02.10): Na oficjalnym profilu serii Need for Speed w serwisie Twitter opublikowano serię wpisów z tajemniczymi grafikami. Fani spekulują, że obrazki sugerują zbliżającą się zapowiedź remastera Hot Pursuit - starszej odsłony cyklu.

Dwie ilustracje przedstawiają samochód uciekający przed policją, a ostatni ukazuje zaparkowany przed budynkiem wóz, przy czym drugi screen prezentuje scenę z właściwej rozgrywki.

Uwagę zwracają liczby: na obu grafikach wyszczególniono ciąg cyfr 510, a pierwszy obrazek opublikowano o godzinie 17:10, czyli o 5:10 popołudniu. Fani - między innymi z forum Resetera - podejrzewają, że wskazują na datę 5 października.

Istnieje możliwość, że tego dnia EA ujawni szykowaną niespodziankę, choć nie jest jasne, jaką dokładnie. Spekuluje się, że chodzi o remaster Need for Speed Hot Pursuit - tym bardziej, że doniesienia o projekcie pojawiają się regularnie. Niedawno pozycję oceniła koreańska agencja przyznająca kategorie wiekowe grom, a wcześniej o tytule mówił dziennikarz Jeff Grubb.

Należy jednak zaznaczyć, że opublikowane screenshoty pochodzą z ubiegłorocznej odsłony cyklu o nazwie Heat. Niewykluczone więc, że w planach jest dalszy rozwój produkcji i przeniesienie jej na konsole nowej generacji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze