CS:GO automatycznie wyciszy toksycznych graczy

Valve wkrótce wdroży nowy system.

Valve wkrótce zaimplementuje do Counter-Strike: Global Offensive automatyczny system, który wyciszy nieodpowiednio zachowujących się graczy. Chodzi o używanie czatu głosowego do obrażania i przeszkadzania innym.

Jeżeli użytkownik otrzyma „znacznie więcej zgłoszeń o nieodpowiednim zachowaniu niż inni gracze”, poskutkuje to ostrzeżeniem. W przypadku gdy dana osoba zignoruje komunikat i nie wykaże poprawy, nastąpi wyciszenie.

cs
Popularność oznacza również konieczność spotkania różnego typu graczy

Po zastosowaniu kary, „toksyczny” gracz będzie domyślnie wyciszony u wszystkich użytkowników, przy czym każdy będzie miał możliwość „ręcznego” włączenia głosu takiej osoby.

Stan wyciszenia przestanie obowiązywać, gdy poszkodowany zdobędzie określoną liczbę punktów doświadczenia.

System bazuje na algorytmach, więc sam będzie się „uczył”, których użytkowników należy ukarać. Aktualnie nie wiadomo, kiedy Valve wdroży narzędzie do gry.

Na koniec warto nadmienić, że 8 lutego Counter-Strike: Global Offensive pobił rekord jednocześnie grających użytkowników. W produkcji bawiło się w jednym momencie aż 876 575 osób.

Źródło: Valve

Następnie: Matka spotkała się ze zmarłą córką w wirtualnej rzeczywistości

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami