Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sufit zawalił się podczas streamu. Gracz CS:GO może mówić o szczęściu

„Ma wallhacka”.

O sporym szczęściu może mówić streamer o pseudonimie „Dylastein”. Gracz transmitował rozgrywkę z CS:GO, włącznie z interesującym momentem „zza kulis” - za plecami mężczyzny zawalił się sufit.

„Szczęście” dotyczy jednak nie tyle uchwycenia ciekawego ujęcia spadającego sufitu, lecz fakt, że - jak później przyznał sam zainteresowany - dopiero co zakończył drzemkę, więc sporo gipsowo-kartonowych płyt mogło wylądować na głowie nieszczęśnika.

- Co się k***a dzieje, mój sufit właśnie się zawalił - słyszymy stosunkowo spokojnego „Dylasteina”, rozmawiającego z drugą osobą zaraz po wydarzeniu. Jak opisuje serwis Dexerto, wkrótce później transmisja się zakończyła, co było zapewne rozsądnym posunięciem.

Klip prezentujący całe wydarzanie zapisano jednak w serwisie Twitch, obejrzany do dzisiaj ponad 200 tysięcy razu. Tu kolejna porcja szczęścia - streamer nie tylko uniknął obrażeń, ale błyskawicznie zdobył także popularność i sporo śledzących użytkowników.

Po nagłośnieniu sprawy w sieci, „Dylastein” zaoferował także kilka dodatkowych szczegółów. Jak opisywał na Twitterze, wśród śmieci z sufitu nie znalazł niestety żadnych skarbów, a do uszkodzenia doszło w wyniku wycieku z systemu klimatyzacji, co stopniowo osłabiało konstrukcję, prowadząc ostatecznie do „katastrofy” na żywo.

„Ma wallhacka” - komentuje jeden z obserwujących. „Ale czy wygrał mecz?” - zastanawia się inna osoba, pytająca o jakże kluczowe informacje. „Nie wygrałem. Powiedziałem kolegom z drużyny, co się stało i wykopali mnie za nieaktywność w następnej rundzie” - oparł pechowy gracz. Niemiło.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze