Marvel's Avengers od twórców Tomb Raider z pokazem na E3 2019

Kapitan Ameryka i spółka nadchodzą.

Square Enix w mediach społecznościowych ujawniło oficjalną nazwę zapowiedzianej ponad dwa lata temu gry z Kapitanem Ameryką, Iron-Manem i innymi superbohaterami. Produkcja ukaże się pod nazwą Marvel's Avengers.

Przedstawiciele wydawcy poinformowali też, że tytuł pojawi się na tegorocznym E3. Projekt zostanie zaprezentowany podczas organizowanej przez firmę konferencji poprzedzającej start targów - wydarzenie odbędzie się 11 czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie zobaczymy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można jednak założyć, że Square Enix przygotowało nowy zwiastun, a niewykluczone, że także fragmenty rozgrywki.

Marvel's Avengers (znane początkowo jako The Avengers Project) ujawniono w styczniu 2017 roku. Wówczas opublikowano zwiastun z przedmiotami kojarzonymi z grupą Mścicieli - młotem, tarczą, okularami i rękawicą.

Od momentu pierwszej zapowiedzi nie przedstawiono jednak wielu konkretnych informacji na temat powstającej produkcji. Wiadomo jedynie, że nad grą pracują twórcy nowej wersji Tomb Raider z Crystal Dynamics, wspomagani przez ekipę Eidos Montreal.

Zobacz: E3 2019 - konferencje: start, rozpiska, harmonogram

Ponadto tytuł zaoferuje nową, oryginalną opowieść. Autorzy obiecują projekt „wypełniony wszystkimi postaciami, miejscami i znanymi scenami, które dostarczyły wielu emocji fanom marki”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami