Skip to main content

Marvel's Avengers jeszcze żyje. Wkrótce nowa postać

W sam raz na zimę.

Choć w ostatnich 24 godzinach w szczytowym momencie w Marvel's Avengers na Steamie grało tylko 259 osób, twórcy z Crystal Dynamics nadal wspierają projekt. Już 29 listopada w grze pojawi się nowa postać, Zimowy Żołnierz (Winter Soldier).

Żeby pracy nie było zbyt dużo, Bucky Barnes - jak brzmi prawdziwe imię fikcyjnego bohatera - dostanie zestaw ciosów „inspirowanych” tymi używanymi przez Kapitana Amerykę i Czarną Wdowę. Do tego „całkiem nowe animacje, drzewko talentów i własne umiejętności heroiczne”.

Głosu postaci użyczył Scott Porter, znany choćby jako Heimdall z God of War Ragnarok czy Nightwing z Batman: Arkham Knight. Aktor wcielał się już w Zimowego Żołnierza, w LEGO Marvel's Avengers.

Listopadowa aktualizacja doda także nową aktywność dla zaawansowanych postaci, pozwalając raz jeszcze powalczyć z MODOKiem, w wieloosobowej potyczce dla herosów z poziomem mocy wynoszącym co najmniej 175 punktów. W nagrodę otrzymamy wyposażenie, które podniesie tę wartość do 185 punktów - to nowy limit możliwości.

Square Enix nie chciało sprecyzować, czy to ostatni nowy bohater do gry, lecz warto przypomnieć, że japoński wydawca zdążył już sprzedać odpowiedzialne za produkcję studio Crystal Dynamics. Zapowiedziano jedynie, że w dalszej przyszłości czekają nas „stałe poprawki i szlify” istniejących postaci.

Read this next