Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Avengers z problemami na PS5. Twórcy radzą zresetować postępy w kampanii

Trwają jednak prace nad aktualizacją.

Od kilku dni gracze donoszą o problemach z działaniem Marvel's Avengers na PS5. Twórcy o problemie wiedzą, ale do czasu opublikowania stosownego patcha radzą skorzystać z rozwiązania, które jest dość kontrowersyjne.

W wyniku kłopotów spowodowanych przez nieznany błąd dochodzi do tak zwanych crashy, czyli samoczynnego wyłączania się produkcji, co oczywiście utrudnia, a wręcz uniemożliwia zabawę. Autorzy gry zidentyfikowali już usterkę i pracują nad odpowiednią aktualizacją, ale na razie zachęcają do zastosowania tymczasowej metody zapobiegającej awariom.

Tyle tylko, że rozwiązanie jest dość specyficzne. Twórcy radzą bowiem, by z pomocą opcji w menu zresetować postępy w kampanii fabularnej, a następnie wyłączyć i włączyć tytuł. Sposób oznacza, że gracze staną przed koniecznością rozegrania trybu opowieści od początku.

Jak nietrudno się domyślić, nie wszystkim spodobała się metoda zaproponowana przez deweloperów. „Nie zrobię tego” - pisze na Twitterze niejaki kinglenoire94.

To zaawansowana technika zwana potocznie reinstalacją gry” - dodaje Erik Johnson. „W jaki sposób zresetowanie postępów w kampanii ma być rozwiązaniem problemu? Dlaczego ktokolwiek miałby to proponować z oficjalnego konta?” - wtóruje Blake.

Jakimi amatorami są programiści pracujący nad tą grą, skoro coś takiego proponowane jest jako rozwiązanie” - zastanawia się James.

Pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy wkrótce opublikują aktualizację, która usunie błąd, dzięki czemu gracze nie będą musieli decydować się na resetowanie postępów w kampanii fabularnej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Marvel's Avengers

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze