Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Marvel’s Avengers nie poddają się - do gry zmierza kolejna postać

Jane Foster jako Thor.

Crystal Dynamics nie porzuca Marvel’s Avengers. Deweloperzy ujawnili kolejną postać, która pojawi się w grze - pierwszą od momentu udostępnienia Spider-Mana dla posiadaczy konsol PlayStation.

Do produkcji zmierza Jane Foster jako Thor. Bohaterka trafi do tytułu w ramach przygotowywanej aktualizacji oznaczonej numerem 2.5 - na razie jednak nie wiadomo, kiedy twórcy opublikują wspomniany patch.

Autorzy podkreślają, że umiejętności postaci są zbliżone do zdolności klasycznego Thora, choć oczywiście nie zabraknie pewnych unikalnych elementów. Więcej szczegółów deweloperzy przekażą w późniejszym terminie.

Ujawnienie Jane Foster zbiega się w czasie z publikacją pierwszego zwiastuna filmu „Thor: miłość i grom”, gdzie ujrzymy właśnie żeńską wersję superbohatera. Niewykluczone nawet, że bohaterka trafi do Marvel’s Avengers w okolicy premiery obrazu, który ukaże się 8 lipca.

Wcześniej jednak - w maju - gra dostanie aktualizację 2.4. Patch wprowadzi szereg zmian, w tym zwiększy różnorodność nagród otrzymywanych za udział w misjach i wydarzeniach, a także doda możliwość zdobywania wirtualnej waluty w większej liczbie zadań.

Ponadto za realizowanie większych celów (tak zwanych meta) gracze zgromadzą potężniejsze wyposażenie, a nagrody będą dostępne dla wszystkich postaci użytkownika.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze