Skip to main content

She-Hulk trafi do Marvel’s Avengers? Gospodarz transmisji Xboxa przypadkiem się wygadał

Reakcja dewelopera dużo mówi.

Podczas oficjalnego streamu Xboxa na portalu Twitch, gospodarz audycji powiedział, że zna osobę, która podkłada głos postaci She-Hulk w grze Marvel’s Avengers. Problem polega na tym, że do tej pory nie ujawniono, aby kuzynka Hulka miała dołączyć do listy bohaterów w grze.

Transmisję prowadził popularny streamer o pseudonimie Techniq, a jego gościem był Brian Waggoner - główny projektant Marvel’s Avengers. Razem grali we wspomnianą superbohaterską produkcję, dyskutując przy tym o różnych aspektach tytułu. W pewnym momencie Techniq opowiedział anegdotę, która doprowadziła do niekomfortowej sytuacji.

- Chcesz usłyszeć ciekawostkę o She-Hulk? Nie wiem, czy powinienem to mówić, ale spróbuję delikatnie. Tak się złożyło, że to moja nauczycielka aktorstwa podkłada jej głos. Nie będę mówił, jak się nazywa, bo to chyba jeszcze nie zostało upublicznione. Czy zostało? Chyba to ogłaszaliście - zapytał streamer. Po wypowiedzi deweloper zrobił się wyraźnie nerwowy i spoglądał kilka razy poza kamerę.

- Nie, nie. Nie ogłaszaliśmy postaci She-Hulk. Nie mamy takich planów - odpowiedział szybko Waggoner. W tym momencie streamer przyznał, że i tak nie jest pewien wiarygodności informacji, ale wyraża nadzieję, że postać trafi kiedyś do gry. Fragment transmisji nagrał jeden z widzów i można go zobaczyć poniżej.

Później deweloper wyjaśniał, że faktycznie pracują nad nową postacią, ale na ten moment nie chcą informować kto to będzie. Przypomnijmy, że do gry - w formie darmowego DLC - trafiła niedawno postać Jane Foster (Mighty Thor) w ramach promocji filmu Thor: Miłość i Grom. She-Hulk dostanie w sierpniu własny serial na platformie Disney+, zatem gracze spekulują o możliwości dodania jej do gry w podobnych okolicznościach.

Read this next