Jeżeli znasz już trochę The Division 2, to wiesz, że zdobywa się tam całą masę różnych przedmiotów, które trafiają do plecaka Agenta. Większość okazuje się jednak nieprzydatna albo ma za niski poziom.

Wtedy najczęściej rozmontowujemy broń czy inną część ekwipunku lub - ewentualnie - sprzedajemy ją, by trochę zarobić. Warto jednak uprzednio zastanowić się, czy przedmiot nie przyda się przypadkiem koledze z drużyny. Pamiętajmy, że w The Division 2 każdy otrzymuje swój własny loot.

Z tego poradnika dowiesz się, jak wymienić się ekwipunkiem oraz jakimi przedmiotami można się dzielić.

The Division 2 - jak dzielić się przedmiotami

Aby wymienić się konkretnymi elementami ekwipunku z innymi graczami, musisz być najpierw w grupie - nie można podejść do napotkanego przed chwilą Agenta i zaproponować podarowanie przedmiotu.

Możliwość wymiany odblokuje się dopiero, kiedy wraz z grupą zakończysz jakąś aktywność lub zdobędziesz łup. Nie możesz jednak dzielić się wszystkim, co masz w plecaku.

d1

Jeżeli spełniasz określone warunki (opisane poniżej), możesz rozpocząć proces dzielenia się, wchodząc do menu ekwipunku, wskazując przedmiot i korzystając z następującego przycisku, przywołując ustawienia:

  • PC - X
  • PS4 - L3
  • Xbox One - LS

Twoja postać upuści przedmiot na ziemię i będą go mogli podnieść członkowie drużyny.

Jakimi przedmiotami można się wymieniać

Istnieją pewne istotne ograniczenia dotyczące systemu wymiany łupem. Możesz podarować członkom grupy tylko te przedmioty, które zdobyłeś, będąc w drużynie. Nie możesz więc podzielić się pistoletem czy plecakiem, który znalazłeś podczas rozgrywki solo.

d2

Ponadto, opcja dzielenia działa tylko przez godzinę od uzyskania danego przedmiotu. Wchodząc do ekwipunku, zobaczysz odliczanie przy konkretnych przedmiotach, którymi możesz się wymienić.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz