Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne gry Ubisoftu trafią na Steam już w styczniu

W ramach powrotu na platformę.

Ubisoft w dalszym ciągu rozwija plan powrotu na Steama. Już niedługo na platformę trafią kolejne dwie gry od francuskiego dewelopera - Tom Clancy’s The Division 2 oraz Scott Pilgrim vs. The World.

W sklepie Valve pojawiły się już karty obu produkcji. Pierwsza z nich zadebiutuje 12 stycznia 2023 roku, a więc prawie cztery lata po premierze. Co ciekawe, The Division 2 było jedną z pierwszych gier Ubisoftu, które nie trafiły na Steama w ramach premiery. Tytuł jest drugą odsłoną serii looter-shooterów skoncentrowanych na zabawie wieloosobowej. Rozgrywka opiera się na kooperacji, podczas której skupiamy się na eksploracji Waszyngtonu.

Steamową premierę Scott Pilgrim vs. The World zaplanowano na 5 stycznia. Oryginalnie gra trafiła na rynek już w zeszłym roku. Charakteryzuje się unikatową stylistyką w klimatach retro, opartą na komiksowej twórczości Bryana Lee O’Malley'a. Rozgrywka nie wyróżnia się szczególnie pośród innych bijatyk. Zadaniem gracza jest walka z pojawiającymi się przeciwnikami przy użyciu unikalnych bohaterów i umiejętności.

W ramach przypomnienia, proces powrotu Ubisoftu na Steama rozpoczął się w listopadzie. Pierwszą z produkcji opublikowanych na platformie było Assassin’s Creed Valhalla, które - jak się okazało - nie otrzymało nawet własnych osiągnięć. Produkcja spotkała się przez to z dosyć mieszanym odbiorem graczy, zawiedzonych oficjalnym stanowiskiem firmy. Twórcy zareagowali ostatecznie na krytykę ze strony oceniających. Jak poinformowano, „zespół rozważa i sprawdza, czy da się coś w tej kwestii zrobić”.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze