Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division 3 potwierdzone. Ubisoft stawia na rozwój serii

Marka ma nowego szefa.

Julian Gerighty jest nowym szefem marki The Division w Ubisofcie. Nie byłoby w tym nic szczególnie interesującego, gdyby nie fakt, że jednocześnie potwierdzono The Division 3.

Deweloper nie objął jeszcze nowego stanowiska, ponieważ zrobi to dopiero po zakończeniu prac nad Star Wars Outlaws, którego jest dyrektorem kreatywnym. Ta produkcja zadebiutuje w przyszłym roku - nie znamy konkretnej daty.

Gerighty ma spore doświadczenie w pracach nad The Division, ponieważ był jednym z dyrektorów kreatywnych dwóch poprzednich odsłon. Mowa więc o powrocie na „stare śmieci”, jedynie przerwanym na potrzeby przygotowania wspomnianej gry na licencji „Gwiezdnych wojen”.

Fani cyklu strzelanek mogli sądzić, że seria została rozmieniona na drobne, ponieważ Ubisoft rozwija obecnie mobilne The Division Resurgence oraz darmowe The Division Heartland. Potwierdzenie „pełnoprawnej” trójki zapewne uspokoi nastroje, choć na temat nadchodzącego tytułu wiemy niewiele.

Tytuł The Division 3 wymieniono mimochodem w komunikacie na temat awansu Gerighty’ego. Za prace ponownie odpowiadać będzie studio Massive Entertainment, a jednocześnie zapewniono, że nadal wspierane będzie The Division 2.

„Może i mamy ponad 40 milionów graczy, ale The Division wciąż jest w początkowej fazie rozwoju. Jest tak wiele niesamowitych historii do opowiedzenia, miejsc do odkrycia i ludzi do obronienia” - skomentował sam zainteresowany. Jak obiecał, najważniejsza jest dla niego jakość.

„Myślę, że osiągnęliśmy to w The Division dzięki najnowocześniejszej oprawie, niesamowitej rozgrywce i obietnicy, że gracze nie znajdą podobnych wrażeń nigdzie indziej” - dodał. „Następnie powtórzyliśmy to wszystko w The Division 2. Chodzi o dopracowanie wizji, o konsekwentne podnoszenie poprzeczki pod względem jakości”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Division 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze