Skip to main content

Ubisoft pokaże jutro „przyszłość serii The Division”

Czas na trzecią część?

Ubisoft przeprowadzi jutro wieczorem specjalny pokaz, który skoncentruje się na „przyszłości serii The Division”. Teraźniejszość obejmuje obecnie trzy produkcje, choć gracze będą zapewne mieli nadzieję na zapowiedź pełnoprawnej „trójki”.

„Zróbcie miejsce w kalendarzu w dniu 20 kwietnia, ponieważ wkrótce zabierzemy was w podróż przez przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość cyklu The Division” - napisano w ogłoszeniu na Twitterze. Pisząc konkretnie, mowa o transmisji w serwisach YouTube oraz Twitch, startującej o godzinie 20:00 polskiego czasu.

W przypadku podstawowego The Division 2 zobaczymy wieści na temat piątego roku wsparcia, z naciskiem na nowy tryb rozgrywki o nazwie Descent, inspirowany gatunkiem roguelike. Opcja zabawy przeznaczona jest do kooperacji dla czterech osób, a każdą sesję rozpoczniemy z podstawowym ekwipunkiem, rozwijając postać wraz z postępami w coraz trudniejszych wyzwaniach.

Do tego możemy spodziewać się nowych informacji na temat projektu Division Resurgence. To darmowa odsłona serii, zmierzająca na urządzenia mobilne, z akcją umieszczoną w Nowym Jorku. Produkcję zapowiedziano w lipcu, z premierą w obecnym roku - być może poznamy dokładną datę.

Listę zamyka The Division Heartland, kolejna bezpłatna pozycja. Strzelankę osadzono w niewielkim amerykańskim miasteczku Silver Creek. W planach są dwa tryby rozgrywki, jeden skupiający się na walce ze sztuczną inteligencją Expedition oraz drugi, przeznaczony dla maksymalnie 45 osób wariant Storm, który połączy starcia z SI i innymi graczami.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Zobacz także