Pierwsza z umiejętności, która posiada aż cztery warianty. Jej nazwa - Ul - nie wzięła się znikąd. Umiejętność Ul jest bowiem związana głównie z mikrodronami wielkości pszczół, które mają różne zastosowania.

Głównie pomagają naszym sojusznikom z drużyny, choć w wersji Żądło - to drugi wariant z poniżej opisanych - skupia się na przeciwnikach, atakując ich i rozpraszając, co nierzadko przekłada się na więcej czasu na reakcję ogniową.

  • Odnowiciel - wysyła mikrodrony naprawcze, które łatają pancerze sojuszników, przy okazji same ulegając unicestwieniu.
  • Żądło - wysyła mikrodrony, które atakują i rozpraszają pobliskie wrogie cele.
  • Ożywiacz - wysyła niewielkie drony, które reanimują pobliskich sojuszników, którzy zostali powaleni na ziemię.
  • Dopalacz - dostarcza wszystkim pobliskim sojusznikom stymulant, który podnosi ich wydajność bojową.
the_division_2_umiejetnosci_ul

Kiedy wybrać i dla kogo są umiejętności Ul w The Division 2

Wybór umiejętności Ul w każdym wariancie właściwie zawsze jest mile widziany. Dzięki wykorzystaniu tych zdolności zwykle zyskuje cała drużyna, zwłaszcza gdy mikrodrony łatają pancerze wszystkich agentów lub podnoszą wydajność bojową.

W drużynie zwykle wystarczy jedna osoba, która posiada umiejętności Ul. Warto też wyraźnie zaznaczyć, że jeśli nie posiadamy kompletu w zespole, a walczymy przykładowo w dwuosobowej drużynie, warianty lecznicze Ulu są bardzo pomocne.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.