Kudłaty ze Scooby-Doo w Mortal Kombat 11? Gracze głosują

Petycja ma już ponad 137 tysięcy podpisów.

Gracze chcą, aby jednym z wojowników dostępnych w powstającej bijatyce Mortal Kombat 11 był Kudłaty - towarzysz tytułowego bohatera ze słynnej kreskówki Scooby-Doo.

W serwisie Change.org uruchomiono adresowaną do firmy Warner Bros. petycję, której autorzy proszą, by w jednym z DLC do gry dodano postać przyjaciela tchórzliwego psa. Poparcie wyraziło ponad 137 tysięcy osób, zaś minimalna liczba wymaganych podpisów to 150 tysięcy.

Nie jest na razie jasne, na ile pomysł graczy jest możliwy do zrealizowania. Faktem jest jednak, że w produkcjach od studia NetherRealm pojawiali się bohaterowie z innych uniwersów - do poprzednich części Mortal Kombat trafili na przykład Kratos, Obcy, Predator i Jason Voorhes.

mortal_kombat_11_scooby
Kudłaty pojawi się w Mortal Kombat 11?

Warto również zwrócić uwagę, że na przeszkodzie nie powinny stanąć kwestie licencyjne. Prawa do marki Scooby-Doo - oraz powiązanych z serią postaci - posiada Warner Bros., którego jeden z oddziałów jest wydawcą nadchodzącej bijatyki.

Nie wiadomo jednak, czy koncern zdecydowałby się umieścić bohatera familijnej kreskówki w brutalnej grze. Trudno sobie wyobrazić Kudłatego, któremu Scorpion wypruwa flaki i wyrywa kręgosłup.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch. Jedną z nowości jest rozbudowany system personalizacji, pozwalający nie tylko zmienić wygląd wojownika, ale i dostosować styl walki do własnych preferencji.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami