Resident Evil 2 - trzy medaliony, zagadka z rzeźbami lwa, jednorożca i niewiasty

Łamigłówka, w której docieramy do trzech miejsc i dopasowujemy symbole do znaków z notatnika.

Zagadka związana z rzeźbami i trzema medalionami jest jedną z głównych podczas pobytu Leona na posterunku policji. Zadanie to rozpoczyna się po zbadaniu wschodniej części posterunku, gdzie od tragicznie zmarłego funkcjonariusza zdobywamy notatnik.

W środku znajdują się rysunki trzech rzeźb: lwa, jednorożca oraz posąg kobiety. Naszym celem jest dotarcie do każdego z nich i ustawienie w panelach pod nimi takich samych symboli i w takiej samej kolejności, jakie widnieją pod rysunkami w notatniku.

Gdzie należy szukać rzeźb?

  • Lew - znajduje się w głównym holu, na szczycie schodów na północy. W naszym przypadku należało przy nim ustawić symbole lwa, liścia oraz ptaka (1).
  • Jednorożec - znajdziesz go w zachodniej części posterunku, a konkretnie w holu na południe od biblioteki. W tym przypadku należało ustawić symbole ryb, skorpiona i dzbana (2).
  • Niewiasta - na drugim piętrze (3F) w zachodnim magazynie. Aby się do niej dostać należy wysadzić w powietrze ładunek C4, a następnie ustawić odpowiednie symbole: dziewczyny, łuku i węża (3).
medaliony

Po odwiedzeniu wszystkich rzeźb i zdobyciu trzech medalionów udaj się z nimi do posągu kobiety w głównym holu. Przyłóż trzy medaliony w specjalnie przygotowane do tego miejsca, dzięki czemu odkryjesz tajne przejście prowadzące do kanałów. Warto dodać, że zagadka jest obowiązkowa i wykonasz ją w ramach wypełniania wątku głównego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami