Deweloperzy Pokemon Go wprowadzili do gry w lutym 2017 roku drugą generację stworków, a więc Pokemony z gier Silver i Gold. To także nowe ewolucje starych stworków, jak choćby Kingdra.

1

Patch zaimplementował także nowe przedmioty, stworzone specjalnie z myślą o ewolucji konkretnych Pokemonów. To właśnie - między innymi - Dragon Scale, niezbędny do otrzymania Kingdry.

W grach na konsolki przenośne, by wykonać taką ewolucję, należało dać przedmiot wybranemu stworkowi, a transformacja następowała w trakcie wymiany Pokemonów.

W Pokemon Go system ten znacznie uproszczono - choćby dlatego, że system wymiany stworków nie istnieje w grze. Wystarczy więc sam fakt posiadania Dragon Scale.

Opis ewolucji Seadry znajdziecie niżej, ale w Pokemon Go są również inne przedmioty przeznaczone do ewolucji konkretnych stworków. Są to Sun Stone dla Bellossoma i Sunflory, Metal Coat dla Scizora i Steelixa, King's Rock dla Slowkinga i Politoeda oraz Up-Grade dla stworka Porygon2.

Jak zmienić Seadrę w Kingdrę w Pokemon Go

Seadra to ewolucja Horsea, obecna już w pierwszej generacji stworków. Druga generacja wprowadza kolejną ewolucję, ale Kingdrę otrzymamy tylko dzięki Dragon Scale.

Sam proces ewolucji jest mniej skomplikowany niż w grach na konsole Nintendo, gdyż nie trzeba przejmować się szukaniem partnera do wymiany. Wystarczy posiadać odpowiednią liczbę Candy (100 cukierków) i przedmiot Dragon Scale. Później trzeba tylko, jak zawsze, kliknąć przycisk Evolve przy wybranym stworku. To wszystko.

  • Seadra -> Kingdra - koszt przemiany: Dragon Scale i 100 Horsea Candy.

Przygotowaliśmy wiele pomocnych materiałów o Pokemon Go. Przeczytaj, co to jest CP. Lubisz jagody? Sprawdź opis wszystkich owoców Berry. Zapoznaj się także z Pokemonami 2 generacji, oraz dowiedz się, jak ewoluować Eevee. Mamy też cenne rady dotyczące zdobywania Stardust i Candy. Zobacz także: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki.

Jak zdobyć Dragon Scale w Pokemon Go

Sam proces ewolucji Seadry jest w teorii niezwykle prosty i nie różni się niemal niczym od transformacji innych Pokemonów. Problem pojawia się jednak przy wymogu posiadania Dragon Scale.

Jako jeden z kilku przedmiotów niezbędnych do ewolucji konkretnych stworków, Dragon Scale możemy otrzymać wyłącznie z punktu PokeStop. Z punktów takich przedmioty wypadają losowo, a szansa na zdobycie Dragon Scale jest bardzo niska.

Na szczęście jest pewien sposób na zwiększenie szansy na otrzymanie przedmiotu do ewolucji - choć i tak nie możemy sobie zagwarantować konkretnego przedmiotu. Możemy więc otrzymać Dragon Scale, Sun Stone, Metal Coat albo inny obiekt. W każdym razie, szansę zwiększamy dzięki bonusowi, który aktywuje się po siedmiu dniach regularnego odwiedzania PokeStopów.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Pokémon Go - walki w Gymach i obrona, bonusy oraz nagrody

Kilka ciekawostek na temat starć w Gymach.

Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Kompletny przewodnik dla początkujących i zaawansowanych.

Pokémon Go - zmiany, różnice i nowości w Gymach

Jakie zmiany zawitały do Pokémon Go z letnią aktualizacją.

Pokémon Go - brązowe, srebrne i złote odznaki

Wszystko o odznakach - jak zdobyć, do czego służą.

Najnowsze

Ancestors Legacy w Polsce z Edycją Mieszka I

Książę Polski nadciąga z zastępami wojów.

PS Plus: maj 2018 - pełna oferta

Beyond: Dwie Dusze i Rayman Legends.

Reklama