Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezwykle rzadki stworek pojawił się w europejskim Pokemon Go - ale na bardzo krótko

Ostatnia szansa na uzupełnienie Pokedexu.

Jutro, 16 sierpnia, kończy się wydarzenie Bug Crawling w Pokemon Go. To ostatnia szansa na łatwe złapanie kilku nowych stworków oraz jednego szczególnie rzadkiego, występującego na co dzień jedynie w innym rejonie świata.

Najciekawszym „bohaterem” wydarzenia jest Pansage, czyli przypominający małpę pokemon typu trawiastego. Dla graczy w Europie jest to o tyle ciekawa zdobycz, że stworek ten na co dzień występuje jedynie w rejonie Azji i Pacyfiku. Jeśli ktoś nie planuje w najbliższym czasie zagranicznych podróży, to do jutra ma czas na uzupełnienie swojego pokedexu.

Nowe pokemony to natomiast m.in. Grubbin wraz z dwiema ewolucjami: Charjabug i Vikavolt. Grubbin jest pokemonem typu robaczego, podczas gdy dwa kolejne to robaczy/elektryczny. Kolejnym debiutantem jest legendarny pokemon Genesect z unikalnym przedmiotem Chill Drive, pozwalającym stworkowi wyprowadzać lodowy atak.

Możemy też trafić na Mega Scizora, występującego oczywiście w Mega Rajdach, zatem konieczne będzie zebranie drużyny. Wydarzenie Bug Crawling kończy się jutro o godz. 20:00 czasu polskiego. Więcej informacji o grze Pokemon Go znajdziesz w naszym obszernym poradniku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Pokémon GO

Android, iOS

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze