Ujawniono zawartość testowej wersji strzelanki Doom

Jedna mapa, jeden tryb.

Przedstawiciele id Software ujawnili zawartość testowej wersji alfa gry Doom. Dostęp do niej otrzymają wszyscy, którzy zakupili przed premierą strzelankę Wolfenstein: The New Order.

Alpha zaoferuje jeden tryb rozgrywki - to drużynowy deathmatch, w którym zmierzą się dwa sześcioosobowe zespoły. Zmagania toczyć będą się na jednej mapie.

„Wąskie korytarze, przejścia i niewielkie pomieszczenia prowadzą do centralnego, otwartego obszaru. Gracze będą mogli wypróbować różne style gry, a także zawalczyć o premie na arenie głównej”.

Arsenał broni ograniczony będzie do sześciu sztuk. Gracze użyją karabinu wirowego, super shotguna, karabinu samopowtarzalnego, wyrzutni rakiet, działka statycznego i karabinu plazmowego.

Zobacz także: Doom - Recenzja

Poza tym, pojawi się też jedna super-broń: działko Gaussa, które pozwoli dostrzegać cele przez ściany.

Na mapie znajdzie się również Runa Demona. Gracz, który ją podniesie, zamieni się w upiora. Skorzysta wtedy z odrzutowego plecaka i dwóch wyrzutni rakiet.

Wciąż nie wiadomo kiedy testy alfa się rozpoczną. Doom ma zadebiutować wiosną 2016 roku na PC, PlayStation 4 oraz na Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami