Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry tak złe, że aż trudno uwierzyć...

...ale i tak musisz je poznać!

Okropne, irytujące, głupie, bezsensowne, nieudane, zepsute. Złe gry pojawiają się na rynku od początków istnienia rynku gier wideo i nie przestaną się pojawiać. Z jakiegoś powodu, niektórzy twórcy nie testują swoich dzieł przed premierą. Z niewiadomych przyczyn niektórzy wydawcy godzą się na publikację najgorszych nawet projektów, w których nic nie jest wykonane tak, jak powinno.

Najgorsza z najgorszych. Tak zła, że nie ma jej na naszej liście...

Poza najbardziej znanymi potworkami, jak choćby ET z Atari, istnieje też wiele złych produkcji, o których niskim poziomie nigdy nie mówiło się głośno. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić na naszej liście różne „perełki”. Przyznajemy bez bicia, niektóre propozycje mogą wydać się nieco kontrowersyjne, ale gdy zapoznacie się z argumentami - pewnie przyznacie nam rację.

Oczywiście zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii - w końcu to zestawienie to wyłącznie siedemdziesiąt stron. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że słabych gier wyprodukowano jednak ciut więcej, prawda? Piszcie jakich tytułów, waszym zdaniem, zabrakło.

No dobrze, koniec wstępu, nie ma na co czekać. Zaczynamy!

Uważasz, że czytanie kolejnych stron jest zbyt nudne? Zaskocz sam siebie wybierając losową pozycję.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze