Wiedźmin 3 - Akt III - Fringilla Vigo

Zadanie główne: Pomagamy wyjść na wolność czarodziejce.

Misja aktywuje się automatycznie w trakcie zadania głównego Przygotowania do bitwy. Twoim celem będzie niepostrzeżone wdarcie się na pokład cesarskiego okrętu (Mapa #1). Pamiętaj, aby próbę podjąć w nocy, ponieważ w dzień będziesz łatwym celem dla kuszników stojących na okrętach.

  • Uwaga: Sugerowany poziom doświadczenia - 28
mz123

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Kiedy dopłyniesz do cesarskiej floty unikaj oświetlonych przez lampy miejsc, w których mogą wypatrzyć cię żołnierzem. Omijaj je lub przepływaj pod wodą. Po dotarciu do okrętu z cesarzem skorzystaj z kotwicy, aby dostać się na pokład. Po chwili rozpocznie się rozmowa z Emhyrem. Po jej zakończeniu Fringilla zostanie wypuszczona na wolność.

Po tym jak czarodziejka stworzy portal i przeniesie się przez niego, Geralt pójdzie w jej ślady. W ten sposób traficie na okręt, którym dopłynęliście do Skellige. Po przywitaniu przez Triss misja zakończy się. Jeśli chcesz możesz zamienić parę słów z Fringillą przebywającą na statku.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Akt III - Dziecko Starszej Krwi

Powrót do spisu misji fabularnych: Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Powrót głównego spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami