Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Opis wszystkich zadań wątku głównego, mapy oraz wskazówki.

Witamy w sekcji naszego poradnika do Wiedźmina 3 skupiającym się przede wszystkim na opisie przejścia zadań głównych - kampanii fabularnej. Początek zabawy przeniesie nas do Kaen Morhen, gdzie poznamy podstawowe zasady związane z rozgrywką, sterowaniem, eksploracją oraz walką. Następnie wyruszymy na szlak przygody prowadzący nas przez trzy akty, aż do finału.

W poradniku zostały szczegółowo opisane wszystkie misje główne, którym towarzyszą również mapy i obrazki. Na mapach można łatwo odnaleźć najważniejsze miejsca i osoby, do których należy dotrzeć, natomiast ilustracje przedstawiają różne miejsca, z odnalezieniem których może być niekiedy problem.

Przejdź do strony głównej naszego przewodnika: Wiedźmin 3 - Poradnik Solucja

*

Prolog

Akt 1: Velen (Ziemia Niczyja)

Akt 1: Novigrad

Akt 1: Skellige

Akt 2

Akt 3

Zadania główne w grze Wiedźmin 3 podzielone zostały ponownie na trzy akty, choć nie są to akty tak wyraźnie zaznaczone, jak w poprzednich dwóch częśćiach gry. Niemniej, można przyjąć, że prolog rozgrywa się w Białym Sadzie. Akt I rozpoczyna się w bagiennej i nieprzyjemniej krainie Velen, a następnie długimi sekwencjami niesie nas przez Novigrad i Skellige. Akt 2 ma miejsce w Kaer Morhen, a finałowy, trzeci akt rozgrywa się w różnych miejscach i zwiastuje zakończenie gry.

Kolejność wykonywania zadań w wątku głównym nie jest dowolna - każde kolejne rozpoczyna się dopiero po zakończeniu poprzedniego, zgodnie z listą powyżej. Należy jednak pamiętać, aby posiadać minimalne doświadczenie wskazane przy danym zadaniu wątku głównego. Jeśli nasze doświadczenie jest zbyt małe, możemy mieć trudność w walce. Szybko można jednak je podnieść, wykonując zadania poboczne i zlecenia wiedźmińskie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze