Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Henry Cavill idealnie odtworzony w Wiedźminie 3. Z gry można zrobić serial

I to lepszy niż na Netfliksie!

Reputacja serialu „Wiedźmin” od Netflixa nie jest może najlepsza, ale większość widzów zgodzi się zapewne, że jednym z jego najmocniejszych punktów był Henry Cavill. Niektórym występ brytyjskiego aktora spodobał się na tyle, że podmieniają domyślny model Geralta w Wiedźminie 3 na wersję serialową. Powstało już sporo modów odtwarzających Cavilla w grze, ale nowe dzieła społeczności to pokaz wielkiego talentu i kreatywności.

Nowe mody powstały z myślą o Wiedźminie 3 w wersji next-genowej i prezentują niespotykaną do tej pory jakość. Tylko spójrzcie na Wiedźmina w poniższym materiale - wygląda jak wyciągnięty wprost z serialu. Uwaga na potencjalne spoilery, bo film pokazuje końcówkę Dzikiego Gonu.

Zobacz na YouTube

Tak pieczołowicie odtworzony Henry Cavill to połączenie dwóch nowych modów: bazowego, który podmienia model postaci, oraz dodatkowego, który zapewnia nieco zgodniejsze z pierwowzorem tekstury. Jeśli wierzyć opisowi na NexusMods, to ten pierwszy powstawał... trzy lata, podczas których niejaki Draiamond projektował kolejne iteracje netflixowego Geralta. W pracach pomagało też dwóch innych modderów.

Być może zauważyliście, że autor materiału podmienił też Ciri i Yennefer z gry na serialowe wersje, a więc przypominające Freyę Allan i Anyę Chalotrę. Taki mod także można łatwo zainstalować w pecetowej wersji gry, choć te postacie wymagają chyba jeszcze dopracowania.

Dla niektórych to czyste bluźnierstwo, ale dzięki dobrodziejstwu modów na życzenie można przekształcić Wiedźmina 3 w serialową wersję. Brakuje może jeszcze tylko jeszcze jakiegoś narzędzia AI, które podmnieniłoby głosy.

Poniżej znajdziecie odnośniki do wspomnianych modów:

  • Ultimate Netflix Henry Cavill Mod - NexusMods
  • Netflix Ultimate Henry Cavill Variant - NexusMods
  • Netflix Ciri and Yennefer - NexusMods

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Witcher 3: Complete Edition

Nintendo Switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze