Battlefield Hardline - nowe informacje na temat fabuły w kampanii

Dwóch policjantów szuka zemsty.

Strzelanka Battlefield Hardline została ostatnio przełożona na przyszły rok, a wśród powodów opóźnienia wymieniono między innymi chęć przygotowania „głębszej” kampanii dla pojedynczego gracza. Podczas imprezy Comic-Con w San Diego ujawniono założenia opowieści.

Jak donosi obecny na miejscu serwis Polygon, historia skoncentruje się na dwójce praworządnych policjantów, wrobionych w przestępstwo, którego nie popełnili.

Nasi herosi trafiają do więzienia, skąd muszą uciec, nie szczędząc ołowiu. Następnie zadaniem dla graczy jest oczywiście dokonanie zemsty na skorumpowanych kolegach po fachu.

Na prezentowanym na Comic-Conie materiale wideo pokazywano miejskie lokacje, a także szturm na magazyn z kokainą, umieszczony w pustynnym krajobrazie. Jak wiemy już z pierwszych zapowiedzi gry, miejsca akcji będą obszerne, nie zabraknie też pościgów z wykorzystaniem różnych pojazdów.

Wśród aktorów pojawią się Eugene Byrd („Kości”), Kelly Hu („X-Men 2”), Benito Martinez („The Shield: Świat glin”) czy Mark Rolston („Infiltracja”).

Battlefield Hardline ukaże się w I kwartale przyszłego roku. Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami