Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne DLC do Battlefield Hardline doda średniowieczny miecz

Oraz cztery mapy.

Electronic Arts wyda w marcu kolejny pakiet dodatków do strzelanki Battlefield Hardline, wprowadzając między innymi sporych rozmiarów średniowieczny miecz.

Akcja w Alcatraz

Główna atrakcja to jednak dwa pojazdy oraz cztery nowe napy, o wiele mówiących nazwach Alcatraz, Cmentarz, Chinatown oraz Cienki lód.

Do tego siedem broni, w tym karabin RPK-74 czy improwizowany karabin maszynowy, zbudowany w garażu pana Janusza z rurek i starej pralki (no, może nieco przesadzamy).

Ciekawostką jest właśnie miecz inkwizycji, zabijający jednym uderzeniem i dostępny w trzech kolorach: standardowym stalowym, czerwonym oraz złotym.

Dodatkowo, „wszyscy użytkownicy otrzymają aktualizację gry podstawowej zawierającą 11 nowych modeli broni i nowe ustawienia serwerów” - czytamy na oficjalnej stronie.

Pakiet - zatytułowany Zdrada - debiutuje w marcu dla posiadaczy kont Premium.

Pewnym zgrzytem na obrazie Battlefield Hardline może być fakt, że serwery produkcji wydają się cieszyć małą popularnością - poza PlayStation 4, gdzie nadal gra sporo osób.

Jak wynika ze statystyk serwisu BFHStats, nawet PlayStation 3 przyciąga więcej graczy niż PC, a na X360 szczytowym osiągnięciem w ostatnich 24 godzinach było 1468 osób jednocześnie.

Wołają na niego scyzoryk
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze