Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Esportowa „Ostra rywalizacja” nowym trybem do Battlefield Hardline

Darmowy dodatek.

Electronic Arts ujawnia, że rozszerzenie Ucieczka do strzelanki Battlefield Hardline zostanie udostępnione razem z darmową aktualizacją gry, zawierającą między innymi tryb rozgrywki Ostra rywalizacja.

Drużyny tylko na konsolach - dziwna decyzja

Ta opcja zabawy przypomina nieco esportowe ligi. Gracze wezmą udział w zmaganiach „5 na 5”, w ramach sezonów trwających po dwa, trzy tygodnie.

Podczas sezonu zmierzymy się na wybranych przez twórców kombinacjach trybów i map, w pojedynkę lub z drużyną (tylko na konsolach). System dobierze rywali na zbliżonym poziomie umiejętności.

Z tym ostatnim elementem wiążą się poziomy, określane po każdym meczu. Najniższa ranga to kadet, a najwyższa - elitarny złoty kapitan. Po zakończeniu sezonu pięciu najlepszych graczy otrzyma ulepszenie karty zabójstw, a zwycięzca zostanie „należycie upamiętniony”.

Ostra rywalizacja zostanie podzielona na ligę standardową oraz Premium, dostępną tylko dla posiadaczy kont tego typu, z mapami i trybami z wydanych dodatków DLC.

Rozszerzenie Ucieczka do Battlefield Hardline debiutuje w tym miesiącu, wprowadzając między innymi cztery kolejne mapy do zmagań sieciowych: Autostrada, Granica, Pociąg i Kanały. Do tego tryb „Przejęcie torby”, nowe pojazdy, gadżety i bronie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze