Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rzut oka na mapy z dodatku Zdrada do Battlefield Hardline

W tym nowa wersja Bazaru z BF3.

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun nadchodzącego rozszerzenia Zdrada do Battlefielda Hardline. Film prezentuje mapy, które zostaną wprowadzone w DLC.

Jedna z map, które pojawią się w dodatku Zdrada do Battlefielda Hardline, pozwoli nam walczyć na cmentarzysku

Dodatek przyniesie ze sobą łącznie cztery poziomy. Sieciowe boje gracze będą mogli wkrótce toczyć w więzieniu Alcatraz, wśród nagrobków na ponurym Cmentarzu, w dzielnicy Chinatown (lokacja jest odświeżoną wersją znanego z Battlefielda 3 Wielkiego Bazaru) oraz w górach Sierra Nevada na Cienkim lodzie.

To oczywiście nie wszystko, bo w skład rozszerzenia wejdzie jeszcze siedem niedostępnych wcześniej broni (w tym średniowieczny miecz), dwa pojazdy oraz legendarny kamuflaż.

Dokładna data premiery Zdrady nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że DLC powinno ukazać się w przyszłym miesiącu - przynajmniej dla posiadaczy kont Premium.

Dodatkowo, wszyscy użytkownicy otrzymają aktualizację podstawowej gry, zawierającą 11 nowych modeli broni i nowe ustawienia serwerów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze