Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka Battlefield Hardline otrzyma w styczniu kolejne DLC

Ucieczka!

Electronic Arts ujawniło zawartość kolejnego pakietu DLC do strzelanki Battlefield Hardline, zatytułowanego Ucieczka. Premiera w styczniu.

Ładna ciuchcia

Podobnie jak i w innych pakietach z Premium, rozszerzenie wprowadzi przede wszystkim cztery kolejne mapy do zmagań sieciowych: Autostrada, Granica, Pociąg i Kanały.

Do tego tryb rozgrywki o wiele mówiącej nazwie „Przejęcie torby”, cztery pojazdy, trzy modele broni dla mechanika, nowy gadżet i broń do walki wręcz (siekiera strażacka) oraz cztery „legendarne kamuflaże”.

W planach dla wszystkich posiadaczy Battlefield Hardline - także tych bez Premium - jest też darmowa aktualizacja, z nowymi modelami broni i poprawkami.

Nowe rozszerzenie postawi najpewniej na atrakcje związane z pojazdami. „Dowiesz się, jak emocjonujące mogą być pościgi, uciekając przed glinami przez granicę meksykańską lub goniąc gangsterów wzdłuż słonecznego wybrzeża Pacyfiku” - czytamy w opisie.

Battlefield Hardline ukazało się w marcu tego roku, opowiadając o konflikcie policjantów i przestępców. Poza zmaganiami sieciowymi gra oferuje też kampanię fabularną.

Poniżej znaleźć można wideo od użytkownika „Westie”, prezentujące kilka nowych broni oraz mapę Pociąg.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze