Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC Zdrada do Battlefield Hardline z dokładną datą premiery

Jest też nowy trailer.

Electronic Arts ujawniło dokładną datę premiery kolejnego pakietu DLC do sieciowej strzelanki Battlefield Hardline, zatytułowanego Zdrad (ang. Betrayal).

Cienki lód - jedna z nowych map

Rozszerzenie zadebiutuje 1 marca dla posiadaczy kont Premium. Pozostali gracze odczekają tradycyjne dwa tygodnie - do 15 marca.

Dodatek oferuje cztery nowe mapy. Sieciowe boje stoczymy w więzieniu Alcatraz, wśród nagrobków na ponurym Cmentarzu, w dzielnicy Chinatown (lokacja jest odświeżoną wersją znanego z Battlefielda 3 Wielkiego Bazaru) oraz w górach Sierra Nevada na Cienkim lodzie.

Do tego siedem broni, w tym RPK-74, improwizowany karabin maszynowy, miecz inkwizycji w trzech malowaniach, dwa pojazdy oraz legendarny kamuflaż.

Dodatkowo, wszyscy użytkownicy otrzymają za darmo aktualizację podstawowej gry, zawierającą 11 modeli broni i nowe ustawienia serwerów.

Poniżej znaleźć można najnowszy trailer produkcji, przygotowany przez fanów:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze