Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC Ucieczka do Battlefield Hardline dostępne za darmo

Cztery mapy i tryb.

Electronic Arts kontynuuje udostępnianie DLC do serii Battlefield za darmo, w ramach oczekiwania na kolejną odsłonę cyklu. Tym razem bez żadnych opłat pobierzemy dodatek Ucieczka do Battlefield Hardline.

Pociąg

Oferta dotyczy wszystkich platform sprzętowych, na których wydano sieciową strzelankę: PC, PlayStation 3, PS4 oraz - już od wczoraj - X360 i Xbox One.

Oferta ważna jest do 7 czerwca, po czym DLC wróci do standardowej ceny.

Rozszerzenie wydane pierwotnie w styczniu tego roku wprowadza przede wszystkim cztery kolejne mapy do zmagań sieciowych: Autostrada, Granica, Pociąg i Kanały.

Do tego tryb rozgrywki o wiele mówiącej nazwie „Przejęcie torby”, czyli wariacja na temat klasycznego przejmowania flagi, dobrze znanego z innych wieloosobowych strzelanek.

Są też cztery pojazdy, trzy modele broni dla mechanika, nowy gadżet, broń do walki wręcz (siekiera strażacka) oraz cztery „legendarne kamuflaże”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze