Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield Hardline opóźnione do przyszłego roku

Twórcy potrzebują więcej czasu.

Strzelanka Battlefield Hardline ukaże się dopiero na początku przyszłego roku. Pierwotnie zakładno premierę w październiku. Platformy docelowe to PC i konsole obu generacji.

Studio Visceral Games tłumaczy, że podczas przeprowadzonych niedawno testów zebrano dużo opinii i pomysłów od graczy. Niektóre koncepty deweloperzy chcą teraz zrealizować, na co potrzeba jednak dodatkowego czasu.

Nie podano konkretów, ale w planach jest „rozwinięcie fantazji pojedynków policjantów i złodziei” w trybie sieciowym, przygotowanie „głębszej” kampanii dla pojedynczego gracza oraz zwiększenie stabilności i zadbanie o wszystkie kwestie techniczne.

„Te opinie zachęciły nas do zastanowienia się nad innymi możliwościami i nad sposobami, dzięki którym możemy uczynić Hardline jeszcze bardziej innowacyjnym i lepszym” - napisano w komunikacie.

Historia Battlefield Hardline skupi się na postaci detektywa Nicka Mendozy, balansującego na cienkiej linii między dobrem i złem. Funkcjonariusz chce zemścić się na swoich kolegach, którym kiedyś ufał.

To pierwsza odsłona serii, za którą nie odpowiadają deweloperzy z DICE. Gracze nie wcielają się tym razem w żołnierzy, ale w policjantów lub bandytów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze