Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Kampania w Titanfall 2

Mój przyjaciel Tytan.

Titanfall 2 jest już dostępne i zbiera świetne oceny. Mieliśmy okazję zapoznać się z wersją PC i przedstawiamy fragment jednej z misji w kampanii fabularnej.

Tryb dla pojedynczego gracze oferuje różnorodne lokacje, które pozwalają w pełni wykorzystać akrobatyczne możliwości Pilota. Biegamy po ścianach i skaczemy, by szybko się przemieszczać i okrążać przeciwników.

Oczywiście zasiadamy też za sterami Tytana, który w kampanii może wyposażyć zróżnicowane zestawy wyposażenia. Twórcy przygotowali nawet pojedynki z bossami.

Gra oferuje też oczywiście rozbudowany tryb dla wielu graczy, stanowiący rozwinięcie pomysłów z pierwszej części. Otrzymujemy między innymi więcej gadżetów i zdolności dla Pilotów oraz kilka rodzajów Tytanów.

Warto też rozwiać wątpliwości związane z działaniem wersji PC - optymalizacja jest godna pochwały. Na komputerze z kartą GTX 970, 16 GB RAM i procesorem i5 6600 gra działa przy stałej wartości 60FPS w 1080p na wysokich ustawieniach graficznych - niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie.

Titanfall 2 jest dostępne także na PS4 i Xbox One.

Komentarze