Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Snajper we Francji - graliśmy w Sniper Elite 5

Wystrzałowy sequel.

Sniper Elite 5 debiutuje już 26 maja. Nowa odsłona popularnej serii zabiera nas do Francji, gdzie ponownie zajmiemy się przeszkadzaniem III Rzeszy w realizowaniu tajnych, złowieszczych planów.

Rozgrywka mocno przypomina to, co już znamy z poprzedniej części, więc fani powinni być zadowoleni. Trafiamy do sporych lokacji, które przemierzamy, by dotrzeć do celu, a po drodze możemy eksplorować poboczne obszary, choćby po to, by znaleźć dodatkowe zasoby.

W misji w przedpremierowym demie musieliśmy wykraść dokumenty opisujące pewien niecny projekt nazistów. W teorii nie trzeba było nawet nikogo likwidować.

System wyboru uzbrojenia przed misją - oraz jego customizacji - pozwala jasno ustalić styl rozgrywki. Możliwe jest podejście w klasyczny, snajpersko-skradankowym stylu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by korzystać też z karabinów maszynowych czy granatów.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze