Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - pierwsze recenzje

Udany sequel.

Premiera Titanfall 2 już 28 października. Pojawiły się już pierwsze recenzje strzelanki od studia Respawn - oceny są w większości pozytywne.

Autorzy w wielu przypadkach chwalą projekt poziomów i rozgrywkę w kampanii fabularnej, choć większość zaznacza, że fabuła nie jest porywająca, a narracja nie budzi zbyt wielu emocji.

Zobacz: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

„Są momenty, gdy można poczuć prawdziwą więź z Tytanem, a w historię włożono wiele serca. Mimo to, takie chwile zdarzają się zdecydowanie za rzadko” - zaznaczył recenzent serwisu Gamespot.

„Akcja jest tym, co najlepsze w kampanii Titanfall 2. Gra mogłaby być zwykłą, prostą strzelanką, ale jest czymś więcej: połączeniem elementów platformowych, zręcznościowych i shooterem. Ta mieszanka jest naprawdę udana” - podkreśla autor z US Gamer.

Dziennikarz serwisu Trusted Reviews uważa, że multiplayer „usprawnia wszystko, co było już świetne w pierwszej części Titanfall”, zachwalając zmiany w systemie wyboru tytanów w trybie sieciowym i inne aspekty rozgrywki wieloosobowej. Wielu autorów podziela tę opinię.

Recenzent z Polygon twierdzi jednak, że różne zmiany w formule rozgrywki sprawiają wrażenie wprowadzonych nieco na siłę. „Jakby twórcy koniecznie chcieli naprawić coś, co wcale nie było zepsute” - zaznaczył autor.

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Titanfall 2 ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w polskiej wersji językowej. Gra nie będzie dostępna przed premierą w wersji próbnej dla abonentów Origin Access i EA Access.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze