Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gramy w Call of Duty Modern Warfrare 2. To słynna misja w Amsterdamie

Wrażenia z wczesnego dostępu do kampanii.

Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje na PC i konsolach w najbliższy piątek, ale osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na dowolną edycję gry, mogą wypróbować kampanię nieco wcześniej. Sprawdzamy, jak gra się w tegoroczną odsłonę słynnej serii.

W naszym materiale zobaczycie fragmenty dwóch misji w Amsterdamie - pełne przejście zadania Mokra robota oraz początek Sztuki wywiadu. To początkowy etap gry, wręcz pierwsze 20-30 minut.

Skradanie i walka w wodzie są ciekawym urozmaiceniem formuły rozgrywki, a gęsta zabudowa stolicy Holandii pozwala spojrzeć na grafikę z najlepszej strony. Strzelanie i akcja, czyli esencja Call of Duty, pozostają na niezmiennie wysokim poziomie - w Modern Warfare 2 po prostu gra się wyśmienicie.

O ile główna oś rozgrywki nie zmieniła się drastycznie w stosunku do poprzednich odsłon, o tyle twórcy dwoją się i troją, by urozmaicić zabawę i starają się wprowadzać drobne nowości, gdzie tylko się da.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze