Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance o elementach RPG i pancerzach

Nowy materiał wideo.

Przedstawiciele czeskiego studia Warhorse opublikowali nowy materiał poświęcony grze Kingdom Come: Deliverance. Twórcy opowiadają o aspektach RPG produkcji oraz o systemie pancerza.

- Elementy RPG są bardzo istotne podczas rozgrywki - zaznaczył Victor Bocan, główny projektant. - Po pierwsze, chcemy, by każdy mógł grać tak, jak chce.

Bohater będzie rozwijał zdolności poprzez ich stosowanie, a więc jeżeli skupi się na walce, będzie szybciej poprawiał swoje umiejętności w posługiwaniu się bronią.

Podobnie jak w innych grach RPG, również w Kingdom Come postać charakteryzują atrybuty - jak siła czy zręczność - oraz talenty, czyli na przykład zbieranie ziół i skradanie.

Jeżeli będziemy chcieli rozwinąć umiejętności, z których zbyt często nie korzystaliśmy, zawsze pozostanie możliwość udania się do trenera i wykupienia lekcji.

System pancerza jest rozbudowany. Postać założy do czterech warstw ubioru i zbroi, poczynając od płóciennej koszuli, kończąc na płytowym pancerzu i wierzchniej tunice. W ekwipunku znajduje się w sumie dwadzieścia slotów na elementy wyposażenia.

Kingdom Come: Deliverance ukaże się w przyszłym roku na PC i konsolach.

Komentarze